Przejdź do treści

BEZPŁATNY WEBINAR

START WKRÓTCE

Już dziś zarezerwuj swoje miejsce na bezpłatnym webinarze, dzięki któremu poznasz tajniki wymowy angielskiej – najważniejsze zasady, reguły fonetyczne, największe błędy w wymowie.

Dla kogo jest ten webinar?

Zapisz się, a będzie to najlepiej zainwestowany czas w Twoim życiu!

Pamiętaj, webinar jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNY, dlatego jedyne, co inwestujesz, to swój czas, a obiecuję Ci, że go nie zmarnujesz!

Przygotuj komputer, laptop lub smartfon, usiądź wygodnie i skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia, dzięki któremu już setki kursantów radykalnie podniosło swoją znajomość angielskiego.

Kim jestem?

Nazywam się Beata Osińska i pomagam ludziom dorosłym nauczyć się angielskiego, kiedy wielu z nich już straciło nadzieję na to, że angielski w „ich wieku” to jeszcze możliwe. Dzięki zajęciom ze mną odkryjesz prostotę języka angielskiego i nauczysz się języka do życia codziennego, czyli do tego, o czym marzysz.

Czy widzisz już siebie rozmawiającego  z uśmiechem na wczasach z innym gościem hotelowym?

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że już niedługo możesz bez skrępowania gawędzić z kolegą z pracy, czy podróżować na własną rękę, bez biura podróży, bo po prostu rozmawiasz po angielsku?

Beata pomogła mi ugruntować i uporządkować moją wiedzę z języka angielskiego, w łatwy sposób uporać się z problemami z gramatyką, podszkolić się i być bardziej pewną siebie w trakcie konwersacji. Korzyści z kursu... zdałam egzamin i poleciałam na kurs w USA. Serdecznie polecam! Z pewnością sama do niej jeszcze wrócę aby w miłej atmosferze porozmawiać po angielsku.

Katarzyna Tomiak- Siemieniewicz​ Pilot MIG 29 z 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku​

Kilka lat brałam regularny udział w zajęciach indywidualnych, jak i w dwuosobowych prowadzonych przez Beatę. Dojazd na zajęcia zajmował mi prawie godzinę, ale mając tak konkretnego nauczyciela nie brałam pod uwagę, aby szukać kogoś bliżej miejsca zamieszkania. Beata pomogła mi w zdaniu FCE, dzięki czemu od kilku lat prowadzę dodatkowo w przedszkolu zajęcia w zakresie zabaw z językiem angielskim.

Sylwia Tyszka Nauczyciel wychowania przedszkolnego i języka angielskiego

Jeżeli chcesz rozmawiać bez barier i zastanawiania się co powiedzieć? Lepiej tracić nie mogłeś/aś. Beata pomogła mi przełamać barierę językową. Dzięki zajęciom przestałam myśleć "sztampowo", mam więcej pewności siebie, a konwersacje przynoszą mi przyjemność. Lekcje angielskiego z Beatą pozwoliły mi na "przestawienie" myślenia na typowo angielskie i zmotywowały do doskonalenia znajomości języka w domu. Czuję potrzebę podnoszenia poprzeczki, a lekcje z Beatą mi to umożliwiają. Formuła zajęć jest zróżnicowana, dzięki czemu mogę się rozwijać nie tylko gramatycznie, ale także wzbogacam słownictwo, doskonalę czytanie i rozumienie ze słuchu. Polecam serdecznie.

Aleksandra Iglińska Inspektor ds pozyskiwania i rozliczania funduszy w Wydziale Projektów Rozwojowych