Przejdź do treści

Rekomendacje

Posłuchaj opinii

Edyta Zielińska

kosmetolog i właścicielka salonu kosmetologicznego

Agnieszka Klejna

specjalista ds logistyki

Magdalena Zawadzka

quality assurance specialist

Alicja Walendziak

 pedagog szkolny

REKOMENDACJE

"Beata pomogła mi ugruntować i uporządkować moją wiedzę z języka angielskiego, w łatwy sposób uporać się z problemami z gramatyką, podszkolić się i być bardziej pewną siebie w trakcie konwersacji. Korzyści z kursu... zdałam egzamin i poleciałam na kurs w USA. Serdecznie polecam! Z pewnością sama do niej jeszcze wrócę aby w miłej atmosferze porozmawiać po angielsku."
Katarzyna Tomiak- Siemieniewicz
Pilot MIG 29 z 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku
"Kilka lat brałam regularny udział w zajęciach indywidualnych, jak i w dwuosobowych prowadzonych przez Beatę. Dojazd na zajęcia zajmował mi prawie godzinę, ale mając tak konkretnego nauczyciela nie brałam pod uwagę, aby szukać kogoś bliżej miejsca zamieszkania. Beata pomogła mi w zdaniu FCE, dzięki czemu od kilku lat prowadzę dodatkowo w przedszkolu zajęcia w zakresie zabaw z językiem angielskim."
Sylwia Tyszka
Nauczyciel wychowania przedszkolnego i języka angielskiego
"Jeżeli chcesz rozmawiać bez barier i zastanawiania się co powiedzieć? Lepiej tracić nie mogłeś/aś. Beata pomogła mi przełamać barierę językową. Dzięki zajęciom przestałam myśleć "sztampowo", mam więcej pewności siebie, a konwersacje przynoszą mi przyjemność. Lekcje angielskiego z Beatą pozwoliły mi na "przestawienie" myślenia na typowo angielskie i zmotywowały do doskonalenia znajomości języka w domu. Czuję potrzebę podnoszenia poprzeczki, a lekcje z Beatą mi to umożliwiają. Formuła zajęć jest zróżnicowana, dzięki czemu mogę się rozwijać nie tylko gramatycznie, ale także wzbogacam słownictwo, doskonalę czytanie i rozumienie ze słuchu. Polecam serdecznie."
Aleksandra Iglińska
Inspektor ds pozyskiwania i rozliczania funduszy w Wydziale Projektów Rozwojowych
"Skuteczne nauczanie w miłej atmosferze, bezstresowe zajęcia i profesjonalne podejście do kursanta – to jest to, co najlepiej opisuje zajęcia z Beatą. Beata pomogła mi sprawnie i z odwagą powrócić do płynnego porozumiewania się w języku angielskim. Powadzenie projektów międzynarodowych wymaga ciągłego doskonalenia swoich umiejętności językowych, płynności w konwersacji i poprawności gramatycznej. Lekcje z Beatą są dla mnie wartością dodaną w procesie rozwoju językowego i z pewnością dobrze zainwestowanym czasem."
Marta Borowiec
Główny Specjalista ds. planowania, pozyskiwania i rozliczania funduszy w Wydziale Projektów Rozwojowych; trener rozwoju osobistego
"Beata pomogła mi w zyskaniu pewności siebie w mówieniu po angielsku. Dzięki niej uczę się nie tylko niezbędnych tajników języka, ale też jego praktycznego zastosowania. Zajęcia prowadzone są przy użyciu ciekawych materiałów i w interesujący sposób, z wykorzystaniem różnych form multimedialnych pokazują profesjonalizm i zaangażowanie Beaty w każdą lekcję. Dzisiaj już nie wstydzę się mówić po angielsku."
Joanna Baranek
Księgowa
"Z ogromną przyjemnością polecam naukę języka angielskiego z trenerem Beatą Osińską. Bardzo wysoki poziom merytoryczny, profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie, różnorodność metodologiczna i kreatywność to tyle niektóre z cech, które ją wyróżniają. Dzięki niej jestem odważniejsza i zaczęłam swobodniej posługiwać się językiem w codziennej pracy, na co dzień i podczas wakacji. Serdecznie polecam."
Małgorzata Majchrzak
Główny specjalista ds. planowania, pozyskiwania i rozliczania funduszy w Wydziale Projektów Rozwojowych
"Beata pomogła mi nabyć pewność siebie w mówieniu po angielsku. Dzięki temu znalazłem dobrą pracę w międzynarodowej firmie. W podróżach zagranicznych rozmawiam z ludźmi po angielsku, poznając ich oraz ich kulturę. Lekcje z Beatą dały mi solidną podstawę przed wyjazdem do UK."
Piotr Bocian
Senior BIM Content Developer
"Beata pomogła mi w lepszej komunikacji z osobami anglojęzycznymi na szczeblu zawodowym oraz ułatwiła podróżowanie. Zaangażowanie Beaty poprzez różnorodne materiały i ciekawe formy dostosowane do mojego poziomu sprawiają, że każda lekcja jest inna i zajęcia są interesujące, co ułatwia zrozumieć zagadnienia."
Andrzej Baranek
Specjalista ds. sprzedaży oświetlenia

Odwiedź mój sklep i otrzymaj checklistę z najważniejszymi zwrotami w podróży!

Pobierz za darmo opracowaną przeze mnie checklistę. Pozwól rozwinąć swoje umiejętności językowe podczas pobytu za granicą!