Przejdź do treści

Dowiedz się, które czasy naprawdę wpływają na Twoją komunikację!

Zapisz się na 3 dniowe darmowe wyzwanie:

„Ile czasów naprawdę trzeba znać, aby zawsze dogadać się po angielsku”

3 dni, 3 video z pdf, w 3 dni poznasz samą esencję języka angielskiego.

Korzyści z wyzwania dla Ciebie:

Jak będzie wyglądało wyzwanie?

Codziennie przez 3 dni otrzymasz ode mnie na pocztę e-mail video z krótkim wykładem oraz materiał w formie pdf, zawierający krótkie ćwiczenie.

A to wszystko całkowicie za darmo, wystarczy, że się zapiszesz

Zaufaj Ekspertowi 

 

Nazywam się Beata Osińska i jako trener języka angielskiego od lat pomagam ludziom dorosłym nauczyć się komunikatywnego angielskiego, którego mogą użyć w ŻYCIU, a nie na papierze. Nauczyłam angielskiego setki dorosłych kursantów. Ty też możesz być jak jeden z nich.

Beata pomogła mi ugruntować i uporządkować moją wiedzę z języka angielskiego, w łatwy sposób uporać się z problemami z gramatyką, podszkolić się i być bardziej pewną siebie w trakcie konwersacji. Korzyści z kursu... zdałam egzamin i poleciałam na kurs w USA. Serdecznie polecam! Z pewnością sama do niej jeszcze wrócę aby w miłej atmosferze porozmawiać po angielsku.

Katarzyna Tomiak- Siemieniewicz​ Pilot MIG 29 z 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku​

Kilka lat brałam regularny udział w zajęciach indywidualnych, jak i w dwuosobowych prowadzonych przez Beatę. Dojazd na zajęcia zajmował mi prawie godzinę, ale mając tak konkretnego nauczyciela nie brałam pod uwagę, aby szukać kogoś bliżej miejsca zamieszkania. Beata pomogła mi w zdaniu FCE, dzięki czemu od kilku lat prowadzę dodatkowo w przedszkolu zajęcia w zakresie zabaw z językiem angielskim.

Sylwia Tyszka Nauczyciel wychowania przedszkolnego i języka angielskiego

Jeżeli chcesz rozmawiać bez barier i zastanawiania się co powiedzieć? Lepiej tracić nie mogłeś/aś. Beata pomogła mi przełamać barierę językową. Dzięki zajęciom przestałam myśleć "sztampowo", mam więcej pewności siebie, a konwersacje przynoszą mi przyjemność. Lekcje angielskiego z Beatą pozwoliły mi na "przestawienie" myślenia na typowo angielskie i zmotywowały do doskonalenia znajomości języka w domu. Czuję potrzebę podnoszenia poprzeczki, a lekcje z Beatą mi to umożliwiają. Formuła zajęć jest zróżnicowana, dzięki czemu mogę się rozwijać nie tylko gramatycznie, ale także wzbogacam słownictwo, doskonalę czytanie i rozumienie ze słuchu. Polecam serdecznie.

Aleksandra Iglińska Inspektor ds pozyskiwania i rozliczania funduszy w Wydziale Projektów Rozwojowych